fredag 25. september

DIN HELG – RAULAND 2026 

Alt-tekst: En kvinne mediterer ved en innsjø i Rauland, omgitt av natur på en helg for meditasjon og yoga.

For tredje året på rad inviterer vi deg til vakre Rauland til en helg med stillhet, natur, meditasjon, lyd og myk bevegelse. En helg hvor det ikke handler om å prestere, men om å være. En helg hvor du kan finne tid til indre ro og transformasjon.

Dato: 25-27. september 2026
Sted: Austbø Hotell

Du trenger ikke ha erfaring fra før. Det viktigste er at du kjenner på en nysgjerrighet for å lære mer om deg selv og et ønske om endring i hverdagen din.

Vi skaper et trygt og varmt rom hvor det er plass til både stillhet, refleksjon og gode samtaler.

Gjennom helgen lar vi naturen, kroppen og det som oppstår underveis få være med å forme opplevelsen.

 Dette kan du oppleve
– Meditasjon, lyd og tilstedeværelse
– Myk yoga og bevegelse
– Naturen tett på og stillhet som gir ro
– Enkle verktøy du kan ta med deg hjem
– Fellesskap i et lite og trygt rom
Dette er ikke en helg med et stramt program.

Vi tilpasser underveis, slik at du og gruppen får det dere trenger.


Hvem er vi
Vi som holder helgen er Heidi Winger og Birgit Hommo.

Vi møttes i en fase av livet hvor vi begge kjente at noe måtte endres. Gjennom å jobbe innover med kropp, sinn og sjel, har vi erfart hvor mye som kan skje når vi begynner å lytte.

I dag brenner vi for å dele dette videre. Ikke som en fasit, men som erfaringer og verktøy du kan kjenne etter selv.

Dette er tredje gang vi holder Din Helg på Rauland, og vi er så takknemlige for alle de fine tilbakemeldingene vi har fått. Det gjør at vi ønsker å fortsette å skape disse rommene.

 Vi holder gruppen liten for Ã¥ skape et trygt og nært rom.

Kjenner du at dette treffer nysgjerrigheten din, er du hjertelig velkommen.

For mer info og pÃ¥melding – klikk her

Har du spørsmål eller lurer på om dette er noe for deg?

Ta kontakt pÃ¥ 41 66 81 10 eller balanzerthelse@gmail.com

Vi gleder oss til å tilbringe helgen med nettopp deg!

Hilsen fra Heidi og Birgit 

Datofredag 25. september
TidspunktHele dagen